NG Data Care

 

Na rynku ogólnopolskim  od 2010 r. RR SECURITY to doświadczenie, wiedza, profesjonalizm oraz nieograniczony potencjał merytoryczny i operacyjny w zakresie świadczenia  usług ochrony.

Firma ochrony z Warszawy opartą na polskim kapitale, działamją na terenie całego kraju, obserwując stałą tendencję wzrostu zapotrzebowania na nasze usługi.

 
 
 
 
 

Agencja Ochrony „ RR Security”  świadczy usługi konwojowania wartości pieniężnych, dzieł sztuki oraz  przedmiotów wartościowych, zgodnie z zasadami określonymi w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 14 października 1998 roku w sprawie szczegółowych zasad i wymagań, jakim powinna odpowiadać ochrona wartości pieniężnych przechowywanych i transportowanych przez przedsiębiorców i inne jednostki organizacyjne. Z firmą NG Data Care współpracuje w związku z tym na zasadzie wsparcia konwojowania nośników i/lub wykonuje taką usługę samodzielnie dla klientów NGDC na zasadach konwojent NGDC + konwojent RR Security. Bezpieczeństwo transportowanych wartości zależy przede wszystkim od doboru odpowiednio przeszkolonych konwojentów, zastosowania odpowiednich środków technicznych, przestrzegania procedur działania, sprawnej organizacji oraz stałego nadzoru. Podczas transportu pracownicy ochrony utrzymują stałą łączność radiową z Centrum Operacyjnym NGDC oraz najbliższymi Patrolami Interwencyjnymi przebywającymi w rejonie trasy przejazdu konwoju. Usługa konwojowania wykonywana jest przez specjalnie przeszkolonych i wyposażonych pracowników ochrony. Do służby konwojowej wyznaczeni są pracownicy, którzy posiadają odpowiednie predyspozycje psychofizyczne gwarantujące należyte wykonanie powierzonych zadań. 

IBA pod nazwą usługi ABI Warszawa oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie zewnętrzej obsługi bezpieczeństwa danych oraz wdrażania wewnętrznych systemów ochrony danych osobowych. Zespół ekspertów ABI Warszawa składa się z sześciu pracowników posiadających bogate doświadczenie w zakresie wdrażania systemów ABI i ODO i od ponad pięciu lat realizują usługi związane z bezpieczeństwem informacji dla małych, średnich jak i dla dużych firm. Również NG Data Care jest klientem firmy IBA oraz wszyscy nasi pracownicy zostali przeszkoleni przez nich w zakresie spełnienia ustawowego prawa Ochrony Danych Osobowych.

 

ABI Warszawa świadczy usługi:

 

PRZEJĘCIE OBOWIĄZKÓW ADMINISTRATORA BEZPIECZEŃSTWA INFORMACJI

ZEWNĘTRZNY EKSPERT DS. OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

AUDYT SYSTEMU OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

AUDYT BEZPIECZEŃSTWA FIZYCZNEGO

AUDYT ZABEZPIECZEŃ INFORMATYCZNYCH

PRZYGOTOWANIE DOKUMENTACJI W ZAKRESIE OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

SZKOLENIA Z ZAKRESU OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

Rejestracja zbiorów danych osobowych w GIODO

NORMA ISO 27001

Grupa International Business Advisors jest częścią Baltic Property Group, jednego z najbardziej doświadczonych Doradców Inwestycyjnych w środkowej Europie. Koncern został założony w 1992 roku z inicjatywy Easy Financial Sp. z o.o. Od 02.2011 firma działała pod nazwą International Business Advisors Justyna Puławska, Aktualnie (od.03.10.2013r.) Firma działa pod nazwą Internetional Business Advisors Maciej Kłos. W 2015 roku powstała także firma International Business Advisors Accounting która świadczy usługi rachunkowe oraz kompleksowe usługi związane z wdrażaniem programów bezpieczeństwa informacji. Celem jest wykonywanie usług powierzonych IBA przez klientów z największą starannością oraz z zachowaniem najwyższych standardów zawodowych oraz etycznych.