Archiwizacja danych cyfrowych

 

Naszą usługę kierujemy do szefów Firm, którzy są świadomi, na jakie zagrożenia narażone są firmowe dane. Firma NG Data Care z początkiem roku 2015 zapoczątkowała dodatkową usługę związaną z możliwością przechowywania w magazynach NGDC nośników z zarchiwizowanymi danymi Państwa firmy. Usługę proponujemy w preferencyjnych cenach w wariantach odbioru nośników do archiwizacji w systemie raz na miesiąc, raz na 3 miesiące, raz na pół rok lub raz w roku. W przypadku tej usługi zawieramy umowę na okres 2 lub więcej lat.

 

Nie czekaj, aż wszystko stracisz.

 

Kopie z zarchiwizowanymi danymi podobnie jak kopie zapasowe będą odbierane od Państwa przez konwojentów firmy NGDC i transportowane do bezpiecznych magazynów Data Care zlokalizowanych w najdogodniejszym pod względem bezpieczeństwa i odległości do firmy magazynie naszej firmy spełniającym wszelkie wysokie wymagania z zakresu bezpieczeństwa i przechowywania ww. nośników.

 

   Jak się to odbywa?

 

W standardowej usłudze, nasz technik określonego dnia przyjeżdża do Twojej firmy. Wraz z pracownikiem dokonuje zabezpieczenia nośnika w postaci założenia plomb na pudełko ochronne. Opakowanie ma dwa zabezpieczenia w postaci plomb z numerem seryjnym oraz naklejki, co da Ci 100-procentową gwarancję, że dysk będzie bezpieczny. Następnie technik zapakuje je w bezpieczną walizkę i przewiezie do sejfu.

 

Archiwizacja danych obejmuje:

 

- pliki tekstowe doc, docx, txt itp
- arkusze kalkulacyjne
- programy księgowe, np: raks, symfonia,
- różne programy rozliczeniowe np. płatnik
- poczta email
- bazy danych, MS SQL, SQL Express, ORACLE

 

Dzięki tej usłudze zyskujecie państwo możliwość dostępu do danych z przed kilku lat!!!