NG Data Care

Firma

 

O nas

Co robimy

Certyfikaty

Dynamiczny rozwój Internetu oraz infrastruktury informatycznej na świecie ma obecnie ogromny wpływ na niemal każdą dziedzinę naszej aktywności. Jednak wraz z jego coraz większym rozwojem i wpływem na nasze życie przestępstwa komputerowe stały się jego integralną częścią. Prywatni przedsiębiorcy, gospodarstwa domowe, urzędy, banki, jednostki rządowe, zwykli użytkownicy; wszyscy możemy stać się ofiarami działań cyberprzestępców.

 

    Nasze komputery jak i przechowywane w nich dane są narażone na różnego typu działania wynikające często z chęci zysku, nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa oraz zwyczajnego bandytyzmu lub po prostu chęci zemsty lub złośliwości.

 

 Najbardziej powszechnymi zagrożeniami spotykanymi w sieci są włamania do systemu, działania z ukrycia za pomocą „bocznych drzwi” np. nadużycia bankowe (carding) lub kradzieże elektronicznych pieniędzy, łamanie praw autorskich w skutek handlu nielegalnymi kopiami oprogramowania(cracking).....

Informacje Kontaktowe

 

NGsolutions Sp.z o.o.

ul. św. Barbray 1 lok.1

00-686 Warszawa,

E-mail:info@datacare.com.pl

Telefon: 22 299 19 10

Jako profesjonaliści w zakresie bezpiecznego przechowywania elektronicznych nośników informacji zwróciliśmy się do Inspektora Ochrony Danych osobowych oraz Eksperta ds. Compliance Pana Przemysława Chąciak z Inspektorzy ODO Sp. z o. o.  z prośbą o wyjaśnienie czy przechowywanie danych osobowych na zewnętrznych nośnikach jest zgodne z przepisami prawa oraz czy warto, aby firmy rozważyły takie rozwiązanie. Zapytaliśmy również na jakie zagrożenia narażone są firmowe dane.

juz od 199 zł netto miesięcznie

Przechowywanie danych, lto, bezpieczne przechowywanie dancyh,ngdc,przechowywanie dysków,