Doświadczenie to nasz atut...Na przestrzeni dziesięciu lat, przez które świadczyliśmy usługi informatyczne, największym problemem każdego przedsiębiorstwa było prawidłowe zabezpieczenie kopii danych firmowych. Dlatego wprowadziliśmy usługę, która ma na celu pomóc Waszym firmom zadbać o odpowiedni backup. Jako zespół informatyków, przygotowaliśmy odpowiednie procedury oraz stworzyliśmy oprogramowanie. Dzięki odpowiedniej implementacji procedur w oprogramowaniu Wasze dane będą bezpieczniejsze.

Nasza misja


Dostarczyć usługę, która zagwarantuje bezpieczeństwo...

 

Naszą misją jest dostarczyć usługę najwyższej jakości. Produkt, dzięki któremu Wasze dane nie będą podatne na takie zagrożenia, jak zalanie, pożar czy skasowanie. Nasza usługa ma podnieść bezpieczeństwo przechowywania danych lub po prostu tworzyć kopie bezpieczeństwa w Waszej firmie.

Naszym celem jest dbanie o bezpieczeństwo...


Odtworzenie utraconych danych, bywa czasami nie możliwe...

 

Główny cel naszej działalności to nie dopuścić do utraty firmowych danych. Zmniejszyć ryzyko do minimum. Przygotować taki plan backupu danych, który zabezpieczy dane oraz kopie zapasowe przed najdziwniejszymi wypadkami losowymi czy działaniem natury.

Profesjonalizm na każdym kroku - magazynowanie:

 

Magazyny są zabezpieczone przed wszelkimi zagrożeniami zewnętrznymi jak i wewnętrznymi, dodatkowo wewnątrz magazynów znajdują się sejfy posiadające Certyfikat ogniotrwałości klasy 60P na zgodność z normą europejska EN 15569: 2009 oraz Certyfikat antywłamaniowy klasy S2 wg PN-EN 14450: 2006 wystawione przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie. Stosowane przez nas zabezpieczenia antywłamaniowe są również najwyższej klasy (Satel – większość banków je stosuje) i posiadają również stosowne certyfikaty.

 

Transport:

 

Pojazdy wykorzystywane do transportu nośników są sprawne, posiadają wszystkie wymagane przepisami prawa dokumenty poświadczające fakt dopuszczenia ich do użytkowania, certyfikaty, świadectwa, homologacje.  Samochód ma oddzieloną część transportową od kierowcy – wyposażony jest w alarm, immobilizer – uniemożliwiający odpalenie samochodu podczas nieobecności kierowcy, system GPS, umożliwiający śledzenie ruchu samochodu, odtworzenie jego trasy z przeszłości, kontrolę wszelkich zdarzeń drogowych. Niezależnie gwarantowany jest stały monitoring zewnętrznego centrum operacyjnego tras pojazdów, reagującego w przypadku sytuacji awaryjnej.  Samochód wyposażony jest dodatkowo w certyfikowany kufer umocowany do podłoża, spełniający wszystkie wymogi bezpieczeństwa. 


Bezpieczeństwo:

 

Ważne jest bezpieczeństwo firmy, jej klientów, ale równie ważne dla nas i naszych klientów jest to, aby nasi pracownicy byli świadomi i znali obowiązujące przepisy prawa w zakresie bezpieczeństwa jak również ochrony danych osobowych, dlatego też stale się szkolimy i podnosimy nasze kwalifikacje. Kadra firmy została przeszkolona na Administratorów Bezpieczeństwa Informacji przez firmę TÜV SÜD Polska Sp. z o.o., pracownicy zostali przeszkoleni z zakresu ochrony informacji i danych osobowych przez International Business Advisors Accounting – ABI Warszawa. Jesteśmy zgłoszeni do GIODO.

SZKOLENIA:

 

GWARANTUJEMY KLIENTOM NIE TYLKO WYKWALIFIKOWANĄ KADRĘ PRACOWNICZĄ, ALE RÓWNIEŻ ŚWIADOMĄ FIRMĘ!

 

Mówiąc Bezpieczeństwo nie jesteśmy gołosłowni, również NG Data Care stale podnosi świadomość pracowników poprzez szkolenia, podnosi bezpieczeństwo firmowe i dokształca się ze sposobów zabezpieczeń fizycznych.

 

Usługa konwojowania wykonywana jest przez specjalnie przeszkolonych i wyposażonych pracowników ochrony. Do służby konwojowej wyznaczeni są pracownicy, którzy posiadają odpowiednie predyspozycje psychofizyczne gwarantujące należyte wykonanie powierzonych zadań.

 

Pracownicy firmy NGSolutions są stale szkoleni z zakresu bezpieczeństwa oraz biorą udział w wielu konferencjach organizowanych przez fachowców z dziedzin: informatycznych, cyberbezpieczeństwa, ochrony osób i mienia, ochrony danych osobowych, transportu - konwojowania, magazynowania itp. Współpracujemy na stałe z wieloma firmami, tak aby nasi pracownicy byli na bieżąco we wszystkich tematach związanych z poprawnością i jakością w wykonywanej przez nas usługi. Stale podnosimy swoją wiedzę i jakość firmy oraz gwarancje bezpieczeństwa dla klientów dlatego też w 2016 roku uzyskaliśmy normę ISO 27001 tzn. międzynarodową normę standaryzującą systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji.